MAN TGM

Вантажівки TGM відносяться до середнього сегменту по тонажу (повна маса 13-18т).Далекобійні і розвізні вантажівкимають повну масу 15 і 18 т, колісну формулу 4x2 і колісну базу від 3525 до 6175 мм (довжина кузова відповідно дорівнює від 3,9 до 8,1 м). Розвізні вантажівки обладнуються кабінами С, L і DoKa, магістральні - кабіною Lх.

MAN TGM визначає критерії економічності в сфері тягових і дистрибуційних перевезень середніх вантажів. Оснащена оптимізованим силовим агрегатом, ця модель обіцяє стати ще комфортабельнішою й економічнішою. Завдяки інноваційному двигуну D08 вона не лише стала легша й менш часозатратна — вона економить додаткових 5 % на споживанні пального. У дистрибуційних перевезеннях, у комунальній і будівельній сфері — наша модель MAN TGM повністю розкриє свій потенціал, задовольняючи ваші щоденні вимоги.

Ви можете обрати з різноманітних варіантів двигунів, обладнання й кузовів і створити вантажівку MAN TGM, яка відповідатиме вимогам саме вашої сфери застосування. Також на борту — найновіші системи ефективності й безпеки, повністю модернізоване робоче місце водія, що створює комфортну домашню атмосферу навіть в умовах важких повсякденних завдань. Вантажівка MAN TGM має багато талантів. А найбільший із них — пожвавлювати процеси на підприємстві.

Сфери застосування моделі

Записатися на сервіс
Записатися на сервіс

Є питання?

Або потрібна консультація?

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний