Туристичні автобуси

НАЙБІЛЬШИЙ СПРАВЖНІЙ MAN. НОВИЙ LION'S COACH

Увага, фанати MAN! Туристичний автобус і автобус далекого прямування MAN Lion's Coach тепер випускається в суперактуальному дизайні.
Його новий, ще більш вражаючий зовнішній вигляд випромінює силу і ефективність. Технічні новинки теж звертають на себе увагу. Оптимізована трансмісія та інноваційні допоміжні системи гарантують ще більшу потужність двигуна при меншій витраті. Новий 13-метровий варіант доповнює асортимент MAN Lion's Coach для підвищення ефективності вашого автопарку.
Вищий рівень компетентності MAN в сфері комерційного транспорту і сервісу. Поняття надійності в серії MAN Lion's Coach отримало абсолютно нове значення. Потужні двигуни з Common Rail, оптимально підібрана коробка передач, збільшені інтервали технічного обслуговування: Lion's Coach став ще довшим, ще ефективніши і потужнішим на дорозі.

Ми гарантуємо максимальну експлуатаційну готовність транспортного засобу завдяки:
... продуманій конструкції і ефективності трансмісії високого ступеня в поєднанні з паливозберігаючими допоміжними системами.

... відчутного скорочення часу перебування в сервісному центрі, за рахунок збільшення інтервалів технічного обслуговування і використання лічильника для визначення термінів технічного обслуговування MAN.

... повністю світлодіодним фарам, які можна замовити для всіх функцій освітлення передньої і задньої частин. Це підвищує активну безпеку на весь термін експлуатації транспортного засобу.

... значно підвищеної корозійної стійкості, т. к. за рахунок інноваційного методу виробництва можна відмовитися від сталевої рами в заслінці моторного відсіку (без втрати стійкості до деформації).

... нової концепції капота з декількох частин, зі значно покращеною кінематикою. Поряд з оптимізованої концепцією обслуговування за рахунок більшої доступності і більш легкої заміни окремих деталей знижуються витрати на ремонт і зменшується тривалість технічного обслуговування.

... всебічної підтримки у вигляді послуг MAN. Від управління технічним обслуговуванням і ремонтом, включаючи пошук відповідного фінансового рішення, і до професійних тренінгів для водіїв і забезпечення мобільності.

На цього лева можна покластися. Завдяки великому досвіду компанії MAN в виробництві комерційних автомобілів і широкому асортименту послуг автобус Lion's Coach відрізняється максимальною експлуатаційною готовністю і тим самим раціональними коефіцієнтами навантаження.

Переконайтеся самі в ідеальній комбінації перевірених часом і інноваційних елементів в концепції автобуса.

MAN Lion's Coach - інвестиція, яка окупається з самого початку.
Якість MAN до найменших дрібниць при максимальній експлуатаційній готовності

Шукаєте концепцію транспортного засобу, яка ідеально відповідає вашим потребам? Надійного партнера, якій оптимально підтримає вас у вирішенні щоденних завдань?

Завдяки великому досвіду у виробництві комерційних автомобілів і широкому асортименті послуг, компанія MAN пропонує туристичний автобус Lion's Coach, який з легкістю уникає цінового тиску.

Він вражає максимальним рівнем надійності, неперевершеною ефективністю і низькими експлуатаційними витратами. Інвестиція, яка окупається з самого початку і з кожним пройденим кілометром. Крім цього ми пропонуємо пакет EfficientLine, який включає в себе підвищені ефективність компоненти, оптимально підібрані один до одного.

Оптимально підібрана трансмісія

- призводить до значного скорочення загальних експлуатаційних витрат (TCO) завдяки пониженому витраті палива і зносу.

Додаткова економія палива

- завдяки темпомат MAN EfficientCruise® з підтримкою GPS в поєднанні з інтелектуальною функцією MAN EfficientRoll®, яка в упереджувальний режимі вибирає потрібну передачу.

Подовжене передавальне число головної передачі

- також позитивно позначається на витраті палива.

Не в останню чергу компанії MAN

- завдяки вдосконаленим технологіям вдалося збільшити інтервали технічного обслуговування. Таким чином Lion's Coach забезпечує надійність на ще більших відстанях.

Записатися на сервіс
Записатися на сервіс

Є питання?

Або потрібна консультація?

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний