Контакти

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Графік роботи
Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Адміністрація

Директор

Кінаш Андрій Євгенійович

Моб. +38050 783 35 76
Моб. +38067 550 51 79
andriy_kinash@truckservice.lviv.ua

Керівник відділу сервісу

Куриленко Павло Аркадійович

Моб. +38067 313 45 54
Pavel.Kurilenko@truckservice.lviv.ua

Відділ сервісу

Офіс - менеджер

Венгренович Ірина

Моб. +38067 730 54 33
Zatorska_i@truckservice.lviv.ua

Провідний менеджер відділу сервісу

Омельян Ярослав

Моб. +38067 673 52 21
yaroslav_omelyan@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу

Міщенко Андрій

Моб. +38067 313 07 01
Andriy.Mishchenko@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу

Мочурад Олег

Моб. +38067 498 42 21
Oleg_mochurad@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу

Булка Роман

Моб. +38067 548 64 84
Roman.Bulka@truckservice.lviv.ua

Менеджер по гарантії

Когут Роман

Моб. +38067 404 27 47
Roman.Kogut@truckservice.lviv.ua

Відділ з продажу запчастин

Менеджер з продажу запчастин

Куречко Роман

Моб.+38067 730 52 89
Roman.Kurechko@truckservice.lviv.ua

Відділ з продажу автомобілів

Керівник відділу продажу автомобілів

Аркушина Юлія

Моб. +38067 653 37 71
Yuliya.Arkushina@truckservice.lviv.ua

Менеджер з продажу автомобілів

Фурів Олег

Моб. +38067 471 70 16
oleg_furiv@truckservice.lviv.ua

Адміністратор

Плугатор Христина

Моб. +380 67 343 24 79
Kristina.Plugator@truckservice.lviv.ua

Бухгалтерія

Головний бухгалтер

Глушко Оксана Петрівна

Тел. +38067 409 26 09

Бухгалтер

Логазяк Галина Євгенівна

Тел. +38067 730 45 71

Бухгалтер

Сайовська Оксана Василівна

Тел. +38067 730 45 71

Записатися на сервіс
Записатися на сервіс

Є питання?

Або потрібна консультація?

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний