Лізинг

Кожен, кому коли-небудь доводилося брати в оренду якусь річ або техніку добре розуміє, наскільки це дозволяє економити грошові кошти, при цьому, отримуючи від орендованої техніки величезну користь і дохід.

Звичайно ж, якщо мова йде про велике підприємство, яке стійко розвивається, то немає сенсу орендувати спецтехніку на короткий проміжок часу, краще скористатися більш вигідним варіантом, оформивши договір на тривалий період. Якщо оренда вантажних автомобілів здійснюється на тривалий термін, в угоді передбачають деяку послідовність строго фіксованих платежів, а весь процес називають лізингом.

На даний момент і юридичні і фізичні особи, розуміють, що лізинг вантажних автомобілів, дозволяє отримати з правом викупу в довгострокову експлуатацію транспортний засіб, при цьому мінімізувати всі витрати, особливо, в порівнянні з кредитними програмами. Слід знати, що хоча оформляти вантажівку в лізинг можна по-різному, все ж, є встановлені вимоги і згідно з ними, орендар зобов'язується регулярно виплачувати орендарю фінансові кошти в зазначених розмірах. Різні структури можуть виступати в ролі орендарів, наприклад - банки або спеціалізовані компанії, що пропонують прокат вантажних автомобілів відомих виробників, наприклад, MAN в лізинг. Терміни обговорених платежів вказуються в договорі, що укладаються з надання тягача в лізинг організації, при досягненні повного договору за всіма умовами договору.

Всі питання, які виникають можна вирішити в індивідуальному порядку, наприклад, взяти не новий вантажний автомобіль в лізинг, а з невеликим пробігом, це буде економія для підприємства додаткових грошових коштів. Трапляється, що підприємство купляє техніку, але, з різних причин (банкротство чи ліквідація), не може продовжувати виплачувати щомісячні внески. Тому, такі вантажні автомобілі, які мають пробіг, вилучаються, що дозволяє взяти їх собі в оренду і в подальшому викупити їх.

Лізингвантажних автомобілів дозволяє отримати в розпорядження машини, що мають невеликий пробіг, але з великим ресурсом, що дозволяє експлуатувати їх ще довгі роки, згодом після їх повного викупу. Тому, часто, такі пропозиції взяти тягачі в лізинг викликають живий інтерес, що дозволяє користувачеві набирати ще більші обороти.

Важливою перевагою, яку має лізинг вантажних автомобілів в тому, що купівля в лізинг автотранспорту, з якихось причин, незалежних від вас, які вийшли з ладу, підлягає повній заміні зі сторони орендаря, що дуже зручно в задачі забезпечення безвідмовної діяльності підприємства. Вигідно, коли протягом всього періоду виплат, техніка активно задіяна в роботі, а після закінчення виплат вона залишається в вашому повному розпорядженні. Звичайно, в кожній компанії, яка представляє вантажний автомобіль в лізинг, встановлюють свої відсоткові ставки. Зазвичай, вони є менші, ніж при кредитуванні банком, але можуть мати індивідуальні особливості чи накрутки. Для того щоб взяти вантажний автомобіль в лізинг, найкраще звернутися в перевірену компанію з хорошою репутацією, яка тривалий час займається лізингом та працює по прозорих схемах, і немає ніяких "підводних каменів".

Надіємося, що зараз очевидні всі переваги лізингової системи, що дозволяє не вилучати з загального обсягу фінансові кошти і при цьому, отримати необхідну спецтехніку. У нашій компанії Ви можете оформити будь-яку необхідну вам спецтехніку MAN в лізинг.

Записатися на сервіс
Записатися на сервіс

Є питання?

Або потрібна консультація?

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний