Кредит

Багато хто думає, що досить рідко можна зустріти банк, що надає таку послугу як вантажне авто в кредит. Насправді, такий вид кредитування користується набагато меншим попитом, ніж, наприклад, придбання квартири або легкового автомобіля. Адже придбанням вантажівок MAN в кредит цікавляться в основному великі або середні компанії, що займаються бізнесом у сфері перевезення вантажів. Якщо Ви відчуваєте велику необхідність в тому, щоб придбати вантажне авто в кредит, то Ви можете зробити це кількома способами: можна взяти вантажівку в кредит від виробника, взявши кредит у банку або ж, за допомогою лізингу. Купуючи автомобіль через банк, Ви повинні звернутися до кредитного інспектора банку і надати йому пакет документів, необхідних, щоб оформити вантажне авто в розстрочку. Як правило, банку потрібно надати стандартні документи про ваше фінансове і юридичне становище, а також, попередній договір купівлі-продажу на вантажівку, яку Ви бажаєте купити.

Сама процедура надання банківського кредиту досить проста - коли всі необхідні документи зібрані Ваша заявка буде розглянута кредитною комісією банку. Якщо буде прийнято позитивне рішення, за автомобіль, який Ви будете купляти, Вам необхідно оплатити аванс. Як тільки ви внесете аванс за вантажний автомобіль в розстрочку частину своїх коштів, на Ваш рахунок чи, в залежності від попередньої домовленості, на рахунок продавця вантажного автомобіля, буде переведено залишок коштів. Це – сума кредиту, яку в подальшому Ви повинні своєчасно оплачувати.

Важливо враховувати, що тягач, який Ви купляєте в кредит переходить у власність банку, в якості застави по забезпеченню кредиту, якщо інше не було передбачено в умовах договору. Недоліком оформлення кредиту в банку є необхідність виплати обумовленої суми початкового внеску. Практично кожен банк вимагає сплати авансового внеску в розмірі близько 10-30% від усієї вартості вантажівки. Ви також можете купити вантажний автомобіль чи тягач в кредит з допомогою наявної у поставника програми кредитування. В такому випадку, величина відсоткової ставки по кредиту може бути значно меншою, ніж в банках, але перший внесок потрібно заплатити. Як правило, кредитування через поставника зовсім не відрізняється від кредитування в банку.

Якщо вам не вистачає коштів навіть на перший внесок, тоді Ви можете придбати вантажний автотранспорт у лізинг.

Записатися на сервіс
Записатися на сервіс

Є питання?

Або потрібна консультація?

ТОВ Трак сервіс Львів

Оціфійний дилер MAN в Україні. Сертифікована СТО вантажних автомобілів MAN

81551 Львівська обл., Городоцький р-н, с. Воля Бартатівська, вул. Львівська, 33

Пн - Пт: 08:00 - 20:00
Сб: 08:00 - 15:00
Нд: Вихідний