ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ MAN

Співробітники служби сервісу довіряють тільки оригінальним запасними частинами MAN! Ці запасні частини були виготовлені спеціально для Вашого автомобіля і отримали дозвіл на поставку після проведення тестів тими ж інженерами, які розробили Ваш MAN. Одна деталь точно підходить до іншої, і у Вас з'являється відчуття впевненості і безпеки під час поїздок. Цю гарантію ви отримуєте звертаючись за запасними частинами в авторизовану службу сервісу MAN «Трак Сервіс Львів».

Дворічна гарантія від компанії MAN Truck & Bus AG застосовується до всіх ремонтних робіт, проведених починаючи з 2017 року в сервісних центрах MAN, включно з використаними для ремонту оригінальними запчастинами MAN, MAN ecoline і приладдям MAN. Обсяг послуг ідентичний попередньому гарантійному зобов’язанню терміном на один рік. Докладнішу інформацію див. в загальних умовах і положеннях.

Ваш бізнес зростає і розвивається до того часу доки в русі Ваші автомобілі MAN. Використовуючи оригінальні запчастини MAN Ви отримаєте можливість використовувати Ваш автомобіль значно ефективніше і довше. Всі оригінальні запчастини MAN постачаються із відмінною гарантією в 24 місяці. Ви можете бути впевнені, що всі запчастини та агрегати від MAN проходять найвищий контроль якості і відповідають вимогам заводу виробника.

Серед запчастин в наявності на автомобілі серій : MAN TGX/TGS, MAN TGL, MAN TGM, та автобуси MAN, Neoplan:

  • Паливна система (форсунки, паливопроводи, ПНВТ тощо).
  • Фільтри масляні, паливні, повітряні, салону.
  • Двигун (блоки, гільзи, поршні, поршневі кільця, головки, колінвали, розпредвали, вкладиші тощо).
  • Трансмісія (диски зчеплення, корзини, вижимні підшипники, рульове управління, мости тощо).
  • Гальмівна система (супорти, колодки, датчики ABS).
  • Підвіска (амортизатори, подушки, ресори).
  • Електрообладнання (блоки керування, акумулятори, запобіжники тощо).
  • Скло (лобове, бокове).
  • Пластик (бампери, накладки, спойлери).

Комплект прокладокзапчастини

Переднійбампер

АкумуляторЗубчаста передача

Зв’яжіться з нашими спеціалістами і вони в найкоротший термін нададуть Вам консультацію щодо запчастин та запропонують найкращі умови поставки!

При плановому замовленні терміни доставки від 1 до 7 днів.

Скачати залишки запчастин станом на 17.09.2021р.

 

 

 

ПИТАННЯ ДО МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ