Співпраця з Autoline

Компанія «Трак Сервіс Львів» є офіційним дилером німецької компанії MAN з виробництва комерційної техніки. MAN виробляє вантажні автомобілі понад 125 років, а остання модель важкої вантажівки від MAN визнана міжнародними експертами «Вантажівкою року 2021». «Трак Сервіс Львів» займається продажем нових і вживаних автомобілів MAN, в рамках партнерства з імпортером, і має можливість запропонувати техніку MAN, з гарантією від виробника, клієнтам будь-якого регіону України. «Трак Сервіс Львів» успішно працює на авторинку країни вже понад 15 років. В асортимент послуг входить підбір і продаж запчастин, вузлів, агрегатів, комплектуючих та аксесуарів для автомобілів MAN та інших європейських виробників комерційної та причіпної техніки, щоб експлуатація автомобіля MAN максимально задовольняла й збільшувала прибуток свого власника.

«Трак Сервіс Львів» — це також сертифіковане СТО вантажних автомобілів MAN. Спецтехніка цього бренду, завдяки своїй надійності, затребувана й популярна серед українських підприємств, тому послуги компанії мають високий попит. Понад 2 роки представник MAN в Україні активно співпрацює з міжнародним порталом Autoline на якому розміщені численні оголошення з купівлі-продажу, оренди та лізингу різної спецтехніки.

Компанія вже 15 років зберігає статус надійного постачальника автомобілів MAN на український ринок, а також запчастин і комплектуючих до них. «Трак Сервіс Львів» плідно співпрацює з провідними заводами-виробниками, що дає змогу пропонувати клієнтам: автомобілі, автобуси й спецтехніку MAN; оригінальні автозапчастини, вузли й агрегати; аксесуари; причепи; сервіс з обслуговування та ремонту машин. Компанія має власне сертифіковане СТО, де є все необхідне -  технічне оснащення і персонал. Це дозволяє надавати професійні послуги з ремонту транспортних засобів MAN: комп'ютерна діагностика, ремонт двигунів, КПП, паливної апаратури та електрообладнання. Повне матеріально-технічне забезпечення СТО надає змогу мінімізувати простій комерційної техніки в ремонті, тим самим збільшуючи її прибутковість для наших КЛІЄНТІВ. Також на СТО здійснюється гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування вантажних автомобілів MAN, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки MAN.

«Трак Сервіс Львів» активно розміщує свої оголошення про продаж авто, техобслуговування, реалізацію деталей і комплектуючих на порталі Autoline. Компанія має статус перевіреного продавця. На офіційній сторінці «Трак Сервіс Львів»  розміщені актуальні пропозиції, контакти менеджерів і повний перелік послуг. Щоб звернутися до компанії, достатньо заповнити й відправити коротку онлайн форму на маркетплейсі. Менеджери «Трак Сервіс Львів» гарантовано нададуть можливість виконання зобов'язань в найкоротші терміни та індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням всіх його побажань і потреб. Співпраця «Трак Сервіс Львів» і Autoline надає клієнтам компаній спрощений пошук автомобілів MAN і запчастин до них. Перевагою такої співпраці є те, що портал Autoline надає свої послуги понад 18 років, надаючи доступ величезній кількості покупців вибір різного транспорту. Тому кожен охочий зможе вдало продати свій транспорт або ж придбати нову спецтехніку, вибравши бажаний товар за ключовими параметрами: марку, модель, роком випуску, пробігу та іншими критеріями. Вибір на користь спеціалізованого маркетплейса Autoline — це надійне, довговічне і взаємовигідне партнерство з гарантією успіху.