Міжміські автобуси

MAN LION’S INTERCITY
Чудова безпека і МАКСИМАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ у міжміських перевезеннях
MAN Lion's Intercity приведе вас у захват завдяки підвищенній безпеці і комфорту для пасажирів, кабіні послідовно орієнтованій на індивідуальні потреби водія і максимальній економічності.
Різноманітність можливостей конфігурації дозволяє оснастити MAN Lion's Intercity для використання в якості міжміського, трансферного або шкільного автобуса. Оскільки при транспортуванні школярів безпека має абсолютний пріоритет. MAN Lion's Intercity вже зараз відповідає стандарту ECE R66.02, який вступає в силу в 2017 р і містить особливо суворі вимоги до міцності автобусних кузовів.
Універсальна модульна система дозволяє оптимально конфігурувати MAN Lion's Intercity в залежності від області застосування - як автобус далекого прямування, шкільний або трансферний автобус.Високоякісні сидіння, мінімальний рівень шуму, ефективне кондиціонування і світлий, приємний салон. Ідеальне поєднання для комфортних пасажироперевезень на далекі відстані.
Заново розроблене місце водія відрізняється різноманітним оснащенням, ергономічним дизайном, а також численними полками і речовими ящиками.