TRUCK SERVICE LVIV

MAN TRUCK & BUS UKRAINE DEALERКонкурс водійської майстерності на Закарпатті

Компанія «Трак Сервіс Львів» свою роботу з клієнтами не обмежує лише сервісним обслуговуванням, а намагається підтримувати тісні дружні стосунки і поза межами суто ділової співпраці. Так і цього разу підприємство виступило одним зі спонсорів регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу водійської майстерності що проводився у закарпатському місті Мукачево, Воно й не випадково, адже у цьому регіоні вантажівки MAN є надзвичайно популярними і з плином часу в тутешніх перевізників їх стає усе більше. А все тому, що представники компанії-виробника MAN виявляють неабияку турботу про тих, хто більшу частину свого робочого часу проводить за кермом великотоннажного автомобіля.

Показово, що практичні вправи закарпатського конкурсу виконувались саме на тягачі MAN TGX 18.440. Мукачівська фірма «Барва-Авто», керівником якої є голова Ревізійної комісії АсМАП України Михайло Шкріба, тільки цього року придбала десять таких тягачів. І станом на сьогодні як керівник підприємства, так і його водії цілком задоволені цими транспортними засобами.

Розповідає керівник компанії «Барва-Авто» Михайло Шкріба:

- Я як керівник підприємства добре знаю тягачі MAN, екологічних стандартів

Євро-3. Це – дуже надійні і комфортні машини. Ну, а от зараз випробовуємо в роботі екологічний стандарт Євро-5. Вони вже показали себе з найкращого боку. Адже я знаю, що німецька якість відповідає вимогам всіх стандартів. Окремо хочу звернути увагу на економічність даного автомобіля. Так розхід палива при завантаженні автопоїзда 22 тонни реально складає 26 – 29 л на 100 км.

Хотів би кілька слів сказати і про сьогоднішній конкурс. Передусім, це – свято для наших водіїв. Причому, як для старшого покоління, так і для молоді. Також дуже важливим фактором змагань є безпека руху на дорозі. І дуже приємно, що старше покоління передає досвід молодшому. Сьогодні дуже багато молоді бере участь у конкурсі. А от один з наших водіїв, навпаки, є найстаршим за віком і саме він виконував вправи на тягачі MAN TGX 18.440.

До речі, з цим водієм ми також охоче познайомилися. Ним виявився Рудольф Рудольфович Банарович. Він справді – найстарший з учасників закарпатського регіонального етапу конкурсу водійської майстерності.

- В цьому автомобілі надзвичайно зручно, тут усе продумано, в кабіні місця цілком вистачає для двох водіїв, – ділиться своїми свіжими враженнями Рудольф Банарович. – Я дуже задоволений цією машиною. Шоферський стаж у мене з 1979-го, тобто, понад 35 років і я вже багато різних автомобілів бачив, є з чим зрівнювати. MAN TGX 18.440, безумовно, має свої переваги. Особисто мені тут подобається автоматична коробка передач, вона дуже зручна. В плані комфортності – тут дуже зручні й широкі ліжка, просто-таки, як диван удома. Навіть ортопедичні матраци тут є. Словом, машина класна».

Попри те, що перемогу наш новий знайомий не здобув, його виступ був вправним, що відзначили судді конкурсу. Він отримав цінні подарунки від спонсорів, зокрема від дилера автомобільної техніки MAN компанії «Трак Сервіс Львів» та компанії «Порше Лізинг Україна». До того ж, підприємство «Барва-Авто», яке представляв Рудольф Рудольфович, в командному заліку посіло почесне друге місце. В цьому – неабияка заслуга як водія, так і його автомобіля.


 

YOU ARE HERE:
Банер