TRUCK SERVICE LVIV

MAN TRUCK & BUS UKRAINE DEALERСуперфінал у Празі

Кращого механіка року вже обрано!

24 жовтня у Празі, (Чехія) відбувся Суперфінал Міжнародного конкурсу "Механік року вантажного сервісу 2013 ". Такий конкурс проводиться вже 3-й рік поспіль локально в країнах, і вперше Суперфінал для національних переможців. У Суперфінал конкурсу потрапили переможці національних конкурсів , які пройшли в семи європейських країнах. Кращі механіки з Чехії, Угорщини, Болгарії , Росії, України, Сербії, Македонії, Румунії змагалися за титул «Кращого» та головний приз - автомобіль Skoda Fabia.

Суть завдання полягала в заміні колодок і гальмівних дисків гоночної вантажівки Buggyra (5.5 тонн, 1050 л/с). В якості експерта і почесного гостя виступив один з переможців перегонів на вантажівках - Девід Вршецкі.

Україну представляли кращі механіки, переможці всеукраїнських змагань Ільчишин Богдан Євгенович (ТОВ "Трак Сервіс Львів") та Комашко Сергій Віталійович (ТОВ "Престиж-Авто" ), які показали свою майстерність ще під час відбіркових змагань, що проводилися компанією Federal-Mogul спільно з АВТОДИСТРИБЬЮШН КАРГО ПАРТС та ІРБІС-АВТО.

За результатами Суперфіналу механік Товариства «ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ» Богдан Ільчишин увійшов у десятку кращих механіків Європи. Найкращий результат показав другий представник від України Комашко Сергій Віталійович. Приз за перемогу в конкурсі - автомобіль Skoda Fabia буде вручений переможцю на виставці AD Open, 6-7 грудня 2013 року в Києві.


 

 

 

YOU ARE HERE:
Banner