TRUCK SERVICE LVIV

MAN TRUCK & BUS UKRAINE DEALERПрезентаційний автопробіг MAN Road Show фінішував у Львові

Наприкінці вересня на території ТОВ «Трак Сервіс Львів» до уваги зацікавленої публіки був представлений новий MAN TGX EURO 6 .Презентація була підготовлена ??і проведена офіційним дилером дилер MAN Truck & Bus Ukraine та Товариством «ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ». На презентації можна було ознайомитися як з новинками, так і з діючими представниками комерційної техніки від MAN. Гості заходу отримали унікальну можливість побачити і оцінити нову вантажівку, взявши активну участь у проведенні тест-драйву TGS, сідельного тягача TGS, TGX і, безумовно, нового MAN TGX EURO 6 . Провідні спеціалісти «Трак Сервіс Львів» провели порівняльні дослідження витрат палива на тягачах стандарту EURO 3, EURO 4, EURO 5 і EURO 6.


 

На презентації і шоу на запрошення організаторів були присутні партнери: представники компаній Альянс Україна, Прованик Транс Груп, Авто Плюс, Восток, Галичина, STELLAR, STOKOTA, а компанія Порше Україна, офіційний дилер Volkswagen в Україні в рамках MAN Road Show презентувала спеціальну пропозицію - «Бізнес бонус» на лінійку комерційних автомобілів Volkswagen Crafter, Caddy Luck, Caddy Maxi Luck,Transporter Economy та Transporter Classic.

 

Нагадаємо, презентаційний автопробіг MAN Roadshow стартував 10 вересня у Дніпропетровську, потім його маршрут пролягав через Донецьк, Харків і закінчився грандіозним фіналом у Львові 23 вересня.

Компанія MAN Truck & Bus - провідний світовий виробник спеціального та комерційного транспорту. Виробничі потужності компанії розташовані в європейських країнах , а також на території Індії та Південної Африки. Асортимент продукції, що поставляється неймовірно великий: від вантажівок, маса яких становить 7,49-44 т, до газових і дизельних двигунів і туристичних та міських автобусів.


 

YOU ARE HERE:
Banner