Контакти

Адміністрація

Директор
Кінаш Андрій Євгенійович

 

Моб. +38050 783 35 76
andriy_kinash@truckservice.lviv.ua

Керівник відділу сервісу
Куриленко Павло Аркадійович

 

  Моб. +38067 313 45 54
 Pavel.Kurilenko@truckservice.lviv.ua

 

 

Відділ сервісу

 

Офіс - менеджер

Заторська Ірина

Моб. +38067 730 54 33

Zatorska_i@truckservice.lviv.ua

Старший менеджер відділу сервісу          

Омельян Ярослав

Моб. +38067 673 52 21 yaroslav_omelyan@truckservice.lviv.ua

Менеджер по гарантії

Сай Роман

Моб. +38067 404 27 47

Roman.Say@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу 
Мочурад Олег

Моб. +38067 498 42 21
Oleg_mochurad@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу
Булка Роман 

Моб. +38067 548 64  84
Roman.Bulka@truckservice.lviv.ua

Менеджер відділу сервісу

Чопко Іван

 

 

Менеджер відділу сервісу

Холоднюк Анатолій

 

Моб. +38067 730 49 74

ivan_chopko@truckservice.lviv.ua

 

 

Моб. +38067 313 07 01

Anatoly.Kholodnyuk@truckservice.lviv.ua

 

 

Бухгалтерія

Головний бухгалтер
Бахур Тетяна Олександрівна

 

Тел. +38067 409 26 09
 

Заступник головного бухгалтера
Танчук Оксана Анатоліївна

 

Тел. +38067 730 45 71

Бухгалтер
Бобик Оксана Василівна

 

Тел. +38067 730 45 71

Відділ з продажу запчастин

Менеджер з продажу запчастин 
Куречко Роман


Моб.+38067 730 52 89

Roman.Kurechko@truckservice.lviv.ua

 

Відділ з продажу автомобілів

Керівник відділу з продажів
автомобілів

Колесник Андрій


Моб. +38067 653 37 71

Andriy.Kolesnik@truckservice.lviv.u

Менеджер з продажу
автомобілів     

Фурів Олег

 

 

Адміністратор відділу продажу автомобілів

Омельченко Оксана

 

 

Моб. +38067 471 70 16

oleg_furiv@truckservice.lviv.ua

 

 

 

Моб. +38067 343 24 79

oksana_omelchenko@truckservice.lviv.ua

 

 

ПИТАННЯ ДО МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ